Clipboard Organizer

Metin kopyalama ve kayıt yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.4 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 1-abc.net
Windows pano yöneticisine alternatif olarak kullanabileceğiniz ve gelişmiş özelliklere sahip Clipboard Organizer yazılımı ile daha önceden kopyaladığınız metin, link veya herhangi bir yazıyı hafızaya kayıt ederek, daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsi
Windows pano yöneticisine alternatif olarak kullanabileceğiniz ve gelişmiş özelliklere sahip Clipboard Organizer yazılımı ile daha önceden kopyaladığınız metin, link veya herhangi bir yazıyı hafızaya kayıt ederek, daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Alanında en başarılı programlardan birisi olan Clipboard Organizer yazılımı en son kopyalamış olduğunuz metin haricinde bulunan ve çok daha önceleri kopyaladığınız metinleri bile hafızasına kayıt edebilmektedir. Bu sayede istediğiniz zaman kullanmak istediğiniz kelime, cümle, link veya herhangi bir metni program hafızasından bularak yeniden kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program ile tek tıklama hareketi sayesinde kopyalanan içeriği dilediğiniz herhangi bir yere kolay bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak başlangıçta çalışacak şekilde programı ayarlayabilir, sizin tanımlayacağınız üçten fazla pano yöneticisini aynı anda kullanabilir ve raporlama özelliği sayesinde panoda meydana gelen değişiklikleri otomatik olarak günlük dosyasına kayıt edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Clipboard Organizer indir